Paykwik Nedir?

Paykwik Kart Sitesi

Kripto Paykwik

Yaşantımızı sürdürmek için mal yada hizmetler için ödeme yapmak zorundayız. Gıdan giyime, elektronik eşyadan yakıta kadar gün içerisinde ödeme yapacağımız anlar olur. Burada nakit para kullanmak yerine diğer ödeme yöntemlerini kullananların sayısı oldukça fazlalaştı. Son zamanlarda en çok tercih edilen yöntemler arasına da online ödemeler girmeye başladı. Özellikle sık görülmekte olan dolandırıcılık olayları karşısında daha güvenli bir imkanı bu online ödeme yöntemleri getiriyor. İşte Paykwik bir seçenek olarak online ödeme yapmak isteyenler için devreye giriyor. Paykwik elektronik kartları, kullanıcılarına güvenli ve güçlü bir altyapı ile online olarak ödemelerini gerçekleştirme olanağı veriyor.

neon-paykwik
Hakkimizda

Üst düzey Güvenlik, Pratik Kullanım

50-euro-paykwik-kart-al

Paykwik güvenliğini, 16 haneli PİN kodu ve CVV kodu ile desteklenerek sağlıyor. Fiziki olmayan Pakwik kartları, elektronik olarak kullanıcılarına ödeme kolaylığı veriyor. Paykwik kartları, online ödeme kartları arasındaki en fazla tercih edilmekte olan ve kullanıcı beklentilerini en iyi biçimde karşılayan kart olarak dikkat çekmektedir. Alışverişleri daha güvenli hale getirmesini sağlayan ise, tek seferlik bir kullanım hakkı olmasıdır. Kullanıcı paykwik ile ödeme yaptıktan sonra, kart kendini otomatik olarak imha edecek ve başka biri tarafından kullanılması imkansız hale gelecektir.

paykwik-geçen-siteler
16 Haneli Tek Bir Kodun Gücü

Güvenli Alışveriş

Günlük alışverişlerde kullanmakta olduğumuz kredi kartlarında olduğu gibi Paykwik, 16 haneli bir numaraya sahiptir. Paykwik için de güvenlik kodu ve son kullanım tarihi vardır. Özellikle internet üzerinden yapılan alışverişlerde uygulayacağınız ödeme şekli, kredi kartlarından pek fark içermeyecektir. Ancak bu yöntemin, kredi kartlarının sağladığı güvenlikten daha üst düzey olacağını unutmamalısınız. Kredi kartları ile yapılan ödemelerde üst düzey güvenlik yanında ayrılan en önemli özellikleri, ön ödemeli olması ve herhangi bir faiz ödeme gibi bir durumun söz konusu olmaması olarak gösterilebilir.

Kripto paykwik güvencesi ile satın alacağınız Paykwik kartlarını tüm internet alışverişlerinizde kullanabilir ve bu esnada kişisel bilgi veya banka bilgisi vermeden ödemelerinizi yapabilirsiniz. SSL ve DMCA sertifikaları da bulunan Kripto paykwik sitemiz üzerinden paykwik kart satın alabilirsiniz. Bu sayede en kolay şekilde güvenli alt yapısına sahip olarak dolandırıcılık veya siber saldırılara karşı güvence altına alınabilirsiniz. Paranızın yapacağınız internet alışverişlerinde güvende olmasını bu sayede sağlayacak, kişisel bilgilerinizin başka kişi yada kurumların eline geçmesini de engelleyeceksiniz.
Paykwik Kullanimi

Paykwik Kart Kullanmak İçin
Bir Kaç Sebep

Sanal ortamda gerçekleştirilecek olan alışverişlerin daha güvenli hale gelmesini sağlamak, alışverişi yapan kişinin kişisel bilgileri koruma altına almak amacıyla ortaya çıkan Paykwik için tek kullanım hakkına sahip olan elektronik para kartı denebilir. Paywik kartı yapılan alışverişe bağlı kullanım sonunda otomatik olarak kendini imha edecek ve ikinci bir defa kullanılamayacaktır. Bir elektronik ödeme kartı olarak ifade edebileceğimiz Paykwik kart, dünyanın birçok ülkesinde alışveriş ödemelerinin güvenli şekilde yapılmasını sağlar. Kripto paykwik gibi güvenilir alt yapısı olan siteden alacağınız kodu, alışverişte ilgili alana girerek alışverişinizi çok daha güvenli hale getirebilirsiniz. Paykwik kart al yanında, yaşadığınız sorunlarda bile her an size destek olacak bir nokta arıyorsanız, Kriptopaykwik ile aradığınızı bulacaksınız.