Paykwik Kart Nasıl Alınır?

Paykwik Kart Satın Al

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de giderek yaygınlaşmaya başlayan paykwik ödeme seçeneği ile online alışverişlere yönelmenin altında yatan temel neden, güvenlik endişesidir. Paykwik kart ile yapılan ödeme işlemleri, kullanıcıların en başta önemsediği nokta olan güvenliği en üst seviyeye çıkarır. Özellikle paykwik kullanımı sayesinde, güvenli olmayan yöntemler ve sitelerde ödeme yapmanın önüne geçmiş olursunuz. Elbette bu sayede de büyük miktarlarda para kaybetme riskini ortadan kaldırırsınız. Elbette bu avantajı sağlayacak olan paykwik alma işlemini de güvenilir firmalardan gerçekleştirmeniz gerekir. Ülkemizde birçok kişi paykwik nasıl alınır sorusuna bu güvenlik ayrıcalığı nedeniyle evap ararken, doğru cevap ve cevapları güvenli alt yapısıyla KriptoPaykwik sunmaktadır.

Her şeyden önce paykwik sanal kart olarak ön ödemeli bir sisteme sahiptir. Paykwik kart için limit sizin tarafınızdan önceden alım esnasında belirlenmektedir. Alınacak olan paykwik kartın önceden limiti belirlidir ve içerisinde online alımlarda kullanabileceğiniz para yüklü gelir. Sisteme bu nedenle ön ödemeli denmektedir. Bir anlamda bazı bankalardan da alınabilen, tek kullanımlık online kartlara benzemektedir. Kullanıcı olarak paykwik kart alımında, farklı miktarlarda para yüklü olan kartlardan birini seçmek gerekir. Seçim yaptığınız kart için ödeminizi gerçekleştirdiğinizde birçok web sitesinde yapacağınız ödemelerde kullanımınıza açılır.

Paykwik Kart Satın Al Fiyatları

Paykwik kartı sahibi olacağınızda bir anlamda bütçe belirlemek size kalmıştır. KriptoPaykwik üzerinde 10 Euro değerinden başlayarak 100 ve üzerinde Euro miktarlarında Paykwik kart seçenekleri sunulur. Elbette güncel döviz kuru üzerinden Türk lirası karşılığını da görebileceksiniz. Genel anlamda 10 euro ile 1000 Euro arasında limitleri olan kartlar kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Paykwik Kart Satın Al İşlemleri

KriptoPaykwik gibi güvenilir bir adresten paykwik kart almak istediğinizde yapılması gereken işlemler şu şekilde olacaktır:

  • Ülkemizde güvenilir paykwik işlemlerinin doğru noktası olan kriptopaykwik.com adresine girin.
  • Site üzerinde paykwik satın alma seçeneğine tıkladığınız zaman paykwik fiyatlarını görebilirsiniz. Bu paykwik fiyatları hem Euro hem de o günkü kura göre TL cinsinden görülür.
  • Paykwik alımlarını seçeceğiniz kart için farklı ödeme yöntemlerini tercih ederek yapabilirsiniz.
  • Paywik kartınızı seçin ve “Satın Al” seçeneğine tıklayın.
  • Belirlediğiniz mobil ödeme, kredi kartı, banka havalesi gibi ödeme yöntemine bağlı olarak satın alma işlemi gerçekleştirilecektir.
  • KriptoPaykwik canlı destek ekibi, paykwik kartını satın alma işlemleri sırasında ihtiyaç duymanız halinde canlı destek sembolüne tıklamanızla devreye girecek ve satış temsilcisine bağlanmanız sağlanarak tüm gerekli destek verilecektir.
  • Bu paykwik satın alma işlemi sonrasında SMS ile cep telefonunuza bir kod gelir. Kredi kartlarında olduğu gibi 16 haneli olan bu kod, online alışverişlerde yapılacak ödemeler için gerekli olan şifredir. Bu nedenle güvenlik açısından bu kodu unutmamalı, başkalarının eline geçmemesi için gerekli tedbirleri almalısınız. Özellikle e-mail adresi üzerinde ve cep telefonunuzdaki SMS listesinden silmeniz yararınıza olacaktır. Elbette unutmamak için de güvenli bir yerde tutmanız şarttır.

Paykwik kartı fiziki olarak satışı olmayan, ön ödemeli sanal kart olarak sadece online olarak satın alma işlemi yapılan kartlardır. Bu nedenle de paykwik nasıl satın alınır sorusuna doğru yanıtı ve güvenli alımı güvenilir site üzerinden gerçekleştirmelisiniz. KriptoPaykwik bu noktada tecrübesi ve güvenli alt yapısıyla birçok müşterisine hizmet sunmaktadır.  Güvenli biçimde paykwik alımını gerçekleştirdikten sonra; bu kartınızı oyun platformlarında, bazı alışveriş sitelerinde ve Facebook gibi sosyal ağlarda kullanmanız mümkün olacaktır. Paykwik kartlarının bir diğer güzel yanı burada karşınıza çıkacak ve bazı platformlarda çoğu kez %5 ile %30 arasında değişen oranlarda Paykwik bonusu elde edebileceksiniz. Bu platformlar üzerinde Paykwik kart alımında belirlediğiniz ve yüklü olan tutar bitene kadar işlem yapılır ve sonrasında yani bakiye bittiğinde kart kullanıma kapanır.

Paykwik kart alımında en doğru ve hızlı desteği sağlayan KriptoPaykwik, kişisel bilgi paylaşmanıza gerek kalmadan kullandığınız kartlarda kalan tutar bozdurmasında da destek verir. Kullanım sonrasında paykwik kartınızda bir miktar para kaldıysa, düşük komisyonlarla Paykwik bozdurma işlemini alım esnasında olduğu gibi Kriptopaykwik üzerinden kolayca yapabilirsiniz. Euro güncel kuru le kartınızda kalan tutar, satış temsilcisiyle kodu ve banka hesap numaranızı paylaşmanız sonrasında 15 dakika içinde banka hesabınıza ödeme olarak aktarılmış olacaktır.

 

Diger Yazilar

Güncel Kalın

Paykwik Kart

Paykwik Kart İnsanların satın alma alışkanlıkları, teknolojik gelişmeler ve internetin yaygınlaşması ile oldukça farklı

Yazıyı Oku